Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
