Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: date
pa: ਤਰੀਕ
