Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (55 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: optional
ru: опционально

en: Quantity
ru: Количество

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Country
ru: Страна

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Add item
ru: Добавить пункт

en: Total
ru: Итого

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Date format
ru: Формат даты

en: Page
ru: Страница

en: Locale
ru: Язык

en: Count
ru: Количество

en: Customer
ru: Покупатель

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: State
ru: Состояние

en: Invoice
ru: Счет

en: invoice
ru: счёт

en: Invoices
ru: Счета

en: Template
ru: Шаблон

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Paid
ru: Оплачен

en: Empty
ru: Пусто

en: Default template
ru: Стандартный шаблон

en: Unpaid
ru: Неоплачено

en: date
ru: дата

en: Company name
ru: Название компании

en: sort by @s
ru: сортировать по @s

en: VAT
ru: НДС

en: Invoice items
ru: Позиции в накладной

en: Invoice template
ru: Шаблон счёта

en: Customer details
ru: Информация о заказчике

en: Search customer
ru: Поиск заказчика

en: Firstname
ru: Имя

en: Lastname
ru: Фамилия

en: Building number
ru: Номер дома

en: Zipcode
ru: Почтовый индекс

en: Invoice number
ru: Номер счёта

en: Invoice #
ru: № счёта

en: Pay status
ru: Состояние оплаты

en: Edit item
ru: Редактировать элемент

en: Delete item
ru: Удалить позицию

en: Create and manage invoices.
ru: Создание счетов и управление ими.

en: Total incl. VAT
ru: Итого с НДС
