Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Quantity
th: จำนวน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Country
th: ประเทศ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: Add item
th: เพิ่มเมนูย่อย

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Locale
th: ภาษา

en: Count
th: จำนวน

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Fax
th: โทรสาร

en: State
th: รัฐ

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: Street
th: ถนน

en: City
th: จังหวัด

en: date
th: วันที่

en: sort by @s
th: เรียงตาม @s

en: Firstname
th: ชื่อ

en: Lastname
th: นามสกุล

en: The DOMPDF library could not be found!
th: ไม่พบไลบรารี DOMPDF

en: Are you sure you want to delete this invoice item?
th: คุณต้องการลบรายการใบแจ้งหนี้นี้หรือไม่
