Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: optional
ur: اختیاری

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: sort by @s
ur: @s سے ترتیب دیجیے
