Invoice (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Count
bo: གྲངས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: sort by @s
bo: @s་ལ་བསྟུན་ནས་སྒྲིག
