Invoice (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: optional
ca: opcional

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Country
ca: País

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Date format
ca: Format de la data

en: Page
ca: Pàgina

en: Locale
ca: Local

en: Count
ca: Quantitat

en: Customer
ca: Client

en: Phone
ca: Telèfon

en: State
ca: Estat

en: Invoice
ca: Factura

en: Template
ca: Plantilla

en: City
ca: Ciutat

en: Paid
ca: Pagat

en: Empty
ca: Buit

en: Default template
ca: Plantilla predeterminada

en: Unpaid
ca: Impagat

en: date
ca: data

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: VAT
ca: IVA

en: Invoice template
ca: Plantilla de la factura

en: Delete item
ca: Suprimeix l'element
