Invoice (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone
ga: Fón

en: City
ga: Cathair
