Invoice (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: optional
hr: opcionalno

en: Quantity
hr: Količina

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Country
hr: Država

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Total
hr: Ukupno

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page
hr: Stranica

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Count
hr: Broj

en: Customer
hr: Kupac

en: Phone
hr: Telefon

en: State
hr: Država

en: Template
hr: Predložak

en: Empty
hr: Prazno

en: date
hr: datum

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s
