Invoice (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page
hy: Էջ

en: Count
hy: քանակ

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի
