Invoice (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: optional
is: valkvæmt

en: Quantity
is: Magn

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Country
is: Land

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: Add item
is: Bæta við hluta

en: Total
is: Samtals

en: Email
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Page
is: Síða

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Phone
is: Sími

en: State
is: Fylki

en: Invoice
is: Kvittun

en: Template
is: Sniðmát

en: Street
is: Gata

en: City
is: Borg

en: Empty
is: Tóm

en: date
is: dagsetning

en: Company name
is: Nafn fyrirtækis

en: sort by @s
is: flokka eftir @s
