Invoice (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: optional
pl: opcjonalne

en: Quantity
pl: Ilość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Country
pl: Państwo

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Total
pl: Razem

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Date format
pl: Format daty

en: Page
pl: Strona

en: Locale
pl: Język

en: Count
pl: Liczba

en: Customer
pl: Klient

en: Phone
pl: Telefon

en: Fax
pl: Faks

en: State
pl: Stan

en: Invoices
pl: Faktury

en: Template
pl: Szablon

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Empty
pl: Pusty

en: Default template
pl: Domyślny szablon

en: date
pl: data

en: Company name
pl: Nazwa firmy

en: sort by @s
pl: sortuj według @s

en: Building number
pl: Numer budynku

en: Delete item
pl: Usuń element
