Invoice (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (38 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: optional
vi: tùy chọn

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Country
vi: Quốc gia

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Save
vi: Lưu

en: Add item
vi: Thêm mục

en: Total
vi: Tổng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Error
vi: Lỗi

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Page
vi: Trang

en: Locale
vi: Bản địa

en: Count
vi: Số lượng

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Fax
vi: Điện thư

en: State
vi: Bang

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: invoice
vi: hóa đơn

en: Template
vi: Mẫu

en: Street
vi: Đường

en: City
vi: Thành phố

en: Paid
vi: Đã thanh toán

en: Empty
vi: Trống

en: Default template
vi: Mẫu mặc định

en: date
vi: ngày tháng

en: Company name
vi: Tên công ty

en: sort by @s
vi: sắp xếp theo @s
