Invoice (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Country
be: Краіна

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Date format
be: Фармат даты

en: Page
be: Старонка

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Count
be: Колькасць

en: Template
be: Шаблон

en: Empty
be: Пусты

en: date
be: дата

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s
