Invoice (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Actions
is: Gerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Save
is: Goym

en: Add item
is: Stovna valmyndarlið

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Locale
is: Heimasíðumál

en: Count
is: Nøgd

en: date
is: dagfesting

en: sort by @s
is: raða eftir @s
