Invoice (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (141 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: optional
nl: optioneel

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Country
nl: Land

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Total
nl: Totaal

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Page
nl: Pagina

en: Count
nl: Aantal

en: Customer
nl: Klant

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: State
nl: Status

en: Invoice
nl: Factuur

en: invoice
nl: factuur

en: Invoices
nl: Facturen

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Paid
nl: Betaald

en: Empty
nl: Leeg

en: Default template
nl: Standaard template

en: Unpaid
nl: Onbetaald

en: date
nl: datum

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: VAT number
nl: BTW nummer

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: VAT
nl: BTW

en: Invoice items
nl: Factuuritems

en: You have to fill in either "Price without VAT" or "Price with VAT"!
nl: U dient 'Prijs zonder BTW' of 'Prijs met BTW' in te vullen!

en: Save item
nl: Sla item op

en: This item id does not exist, does not belong to this invoice or you are not the owner!
nl: Dit item bestaat niet, behoort niet toe aan deze factuur of u bent niet de eigenaar ervan!

en: Invoice template
nl: Factuurtemplate

en: Customer details
nl: Klantgegevens

en: Search customer
nl: Zoek klant

en: Firstname
nl: Voornaam

en: Lastname
nl: Achternaam

en: Unitcost (ex. VAT)
nl: Stukprijs (ex. BTW)

en: Unitcost (inc. VAT)
nl: Stukprijs (inc. BTW)

en: Subtotal (ex. VAT)
nl: Subtotaal (ex. BTW)

en: Subtotal (inc. VAT)
nl: Subtotaal (inc. BTW)

en: Invoice item id
nl: Factuuritem-id

en: Price without VAT
nl: Prijs zonder BTW

en: If you don't fill in this field, you'll have to fill in "Price with VAT"
nl: Indien u dit veld niet invuld, dan dient u 'Prijs met BTW' in te vullen

en: Price with VAT
nl: Prijs met BTW

en: If you don't fill in this field, you'll have to fill in "Price without VAT"
nl: Indien u dit veld niet invult, dan dient u 'Prijs zonder BTW' in te vullen

en: VAT percentage
nl: BTW percentage

en: Building number
nl: Gebouwnummer

en: Zipcode
nl: Postcode

en: Chamber of Commerce number
nl: Kamer van Koophandel nummer

en: Invoice details
nl: Factuurgegevens

en: User defined invoice number
nl: Door gebruiker opgegeven factuurnummer

en: Invoice number
nl: Factuurnummer

en: Pay limit
nl: Betalingstermijn

en: Pay limit in days
nl: Betalingstermijn in dagen

en: Invoice number zerofill
nl: Factuurnummer voorloopnul

en: If you want an invoice number to be displayed as "0001" fill in 4. If you just want to display invoice number "1" leave/set empty.
nl: Als u een factuurnummer wilt weergeven als '0001' vul dan 4 in. Als u het factuurnummer als '1' wilt weergeven laat dit veld dan leeg.

en: Invoice number prefix
nl: Factuurnummer prefix

en: If you want an invoice number to be displayed as "@year0001" fill in "%Y". Fillin 4 in the zerofill field above for extra zero values.
nl: Als u een factuurnummer wilt weergeven als '@year0001' vul dan '%Y' in. Vul in het voorloopnullenveld hierboven 4 in.

en: If a new year is reached the numbering will still continue sequentially, so if the year ended with "@year0578", the next year will start with "@next_year0579"
nl: Als een nieuw jaar is bereikt, zal de nummering nog steeds opeenvolgend gebeuren. Als het jaar dus geïndigd is op "@year0578", zal het volgende jaar beginnen op "@next_year0579".

en: All !date values may be entered here with a "%" sign before it or every other text you like.
nl: Alle !date waarden kunnen hier worden ingevuld met een "%" teken ervoor, ook iedere andere tekst is toegestaan.

en: Category/locale names can be found in !rfc1766 and !iso639. Systems can have different naming schemes for locales.
nl: Categorie/localisatie namen kunnen worden gevonden in !rfc1766 en !iso639. Systemen kunnen verschillende naam schema's hebben voor localisatie items.

en: On linux you can check the available locales on the server with the command "locale -a" or click below to see the same list.
nl: Op linux is het mogelijk om alle beschikbare lokalen op de server te bekijken met het commando "locale -a" of u kunt klikken op de link hieronder voor hetzelfde overzicht.

en: If your system/server is ubuntu (debian like) you can install more languages with the aptitude or synaptic package manager. Search for -language-pack-*-base.
nl: Als uw systeem/server ubuntu (debian gebaseerd) is, dan kunt u meerdere talen installeren met aptitude of de synaptic package manager. Zoek naar -language-pack-*-base.

en: If you install for example -language-pack-en-base you get over 10+ locales extra, like en_US, en_GB, en_AU, en_CA etc.
nl: Als u bijvoorbeeld het pakket -language-pack-en-base installeerd krijgt u ongeveer 10+ lokalen toegevoegd, zoals en_US, en_GB, en_AU, en_CA, etc.

en: For more information see !link.
nl: Voor meer informatie: !link.

en: The date on the invoice will look like: @date_format
nl: De datum op de factuur zal er zo uitzien: @date_format

en: Default VAT precentage
nl: Standaard BTW percentage

en: Display invoice columns
nl: Weergave facuurkolommen

en: Unitcost (ex)
nl: Stukprijs (ex)

en: Unitcost (inc)
nl: Stukprijs (inc)

en: Total (ex)
nl: Totaal (ex)

en: Total (inc)
nl: Totaal (inc)

en: Supplier details
nl: Leveranciersgegevens

en: Web address
nl: Web adres

en: CoC Number
nl: KvK Nummer

en: VAT Number
nl: BTW-nummer

en: If fields are also set in invoice general settings and the template field is empty, the general setting of the field will be used.
nl: Als velden ook zijn ingevuld bij de standaard factuur instellingen en het veld bij template instellingen is leeg, dan wordt de waarde van de standaard instelling gebruikt.

en: Default vat percentage
nl: Standaard btw percentage

en: CoC number
nl: KvK nummer

en: If you want to add an invoice, use this content type.
nl: Gebruik dit content type als u een factuur wilt toevoegen.

en: Succesfully saved
nl: Succesvol opgeslagen

en: Invoice #
nl: Factuur #

en: Pay status
nl: Betalingsstatus

en: Overtime
nl: Overtijd

en: Set paid
nl: Zet op betaald

en: Set unpaid
nl: Zet op niet betaald

en: You have to fill in at least one invoice item!
nl: U dient tenminste een factuur item in te vullen!

en: Company name and lastname may not both be empty!
nl: Bedrijfsnaam en achternaam kunnen niet beide leeg zijn!

en: The user defined invoice number is not greater than the latest invoice number "@invoice_number"!
nl: Het door de gebruiker opgegeven factuurnummer is niet hoger dan het laatste factuurnummer '@invoice_number'!

en: You are not the owner of this invoice!
nl: U bent niet de eigenaar van deze factuur!

en: Invalid invoice pay status
nl: Ongeldige factuurbetalingsstatus

en: Edit invoice
nl: Wijzig factuur

en: Invoice in HTML print format
nl: Factuur in HTML print formaat

en: Invoice in PDF format
nl: Factuur in PDF formaat

en: Set invoice pay status
nl: Factuurbetalingsstatus instellen

en: Get customer info
nl: Haal klantgegevens op

en: Edit item
nl: Wijzig item

en: Delete item
nl: Item verwijderen

en: Create and manage invoices.
nl: Maak en beheer facturen.

en: Installed locales on your system
nl: Geïnstalleerde lokalen op uw systeem

en: Module to create invoices
nl: Module voor het maken van facturen.

en: C.o.C.
nl: K.v.K.

en: Client number
nl: Klantnummer

en: Unitcost
nl: Stukprijs

en: Subtotal excl. VAT
nl: Subtotaal excl. BTW

en: Total incl. VAT
nl: Totaal incl. BTW

en: We kindly ask you to pay this invoice within @days days.
nl: Wij verzoeken u vriendelijk deze factuur binnen @days dagen te voldoen.

en: Administer invoices
nl: Facturen beheren

en: You are not the owner of this item id!
nl: U bent niet de eigenaar van dit item id!

en: This item id does not exist!
nl: Dit item id bestaat niet!

en: For example m/d/Y.
nl: Bijvoorbeeld d-m-Y.

en: See !link.
nl: Zie !link.

en: The DOMPDF library could not be found!
nl: De DOMPDF-bibliotheek kon niet worden gevonden.

en: Are you sure you want to delete this invoice item?
nl: Weet u zeker dat u dit factuuritem wilt verwijderen?

en: If a new year is reached the numbering will still continue sequentially, so if the year ended with "!year0578", the next year will start with "!next_year0579"
nl: Als een nieuw jaar begint blijft de nummering doorlopen, dus als aan het einde van het jaar facuurnummer '!year0578' was, dan wordt het volgende factuurnummer '!next_year0579'

en: Click here to see an overview of installed locales on your system.
nl: Klik hier voor een overzicht van alle geïnstalleerde localisaties.

en: Update your DOMPDF library, version 6 or higher is required!
nl: Werk de DOMPDF-bibliotheek bij, versie 6 of hoger is vereist.

en: Access invoices
nl: Toegang tot facturen

en: Provides access to invoices.
nl: Geeft toegang tot facturen.

en: Provides the privilege to administer invoices.
nl: Geeft toegang om facturen te beheren.

en: Administer own invoices
nl: Eigen gemaakte facturen beheren

en: Succesfully changed pay status of invoice @invoice_number to "paid"
nl: De betalingsstatus van factuur @invoice_number is gewijzigd naar 'betaald'

en: Succesfully changed pay status of invoice @invoice_number to "unpaid"
nl: De betalingsstatus van factuur @invoice_number is gewijzigd naar 'onbetaald'

en: Successfully added the customer and supplier state column.
nl: De klant- en leverancierstatuskolom zijn toegevoegd.

en: Allowed ips
nl: Toegestane ip-adressen

en: Restrict authentication access to these ips (multiple comma seperated)
nl: Authenticatie beperken tot deze ip-adressen (meerdere adressen met een komma scheiden)

en: Username must exist in the database, the corresponding password is used
nl: De gebruikersnaam moet in de database voorkomen, het betreffende wachtwoord wordt gebruikt

en: This invoice is already paid.
nl: Deze factuur is al betaald.
