Invoice (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: optional
oc: opcional

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Country
oc: País

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Date format
oc: Format de data

en: Page
oc: Pagina

en: Locale
oc: Localizacion

en: Count
oc: Descompte

en: State
oc: Estat

en: Template
oc: Modèl

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Paid
oc: Pagat

en: Empty
oc: Void

en: date
oc: data

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: sort by @s
oc: trier per @s

en: Delete item
oc: Suprimir l'élement
