Invoice (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ
