Invoice (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Save
os: Ныффысс
