Invoice (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Country
ro: Ţară

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Add item
ro: Adaugă element

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Date format
ro: Format dată

en: Page
ro: Pagina

en: Count
ro: Contor

en: Customer
ro: Client

en: Phone
ro: Telefon

en: State
ro: Status

en: Invoice
ro: Factura

en: Invoices
ro: Facturi

en: Template
ro: Șablon

en: Street
ro: Strada

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Paid
ro: Plătit

en: Empty
ro: Gol

en: Default template
ro: Şablon implicit

en: date
ro: dată

en: Company name
ro: Nume companie

en: VAT number
ro: Număr TVA

en: sort by @s
ro: sortare @s

en: VAT
ro: TVA

en: Invoice items
ro: Itemi factură

en: Firstname
ro: Prenume

en: Lastname
ro: Nume

en: Invoice number
ro: Numărul facturii

en: Delete item
ro: Șterge item
