Invoice (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Firstname
se: Ovdanamma

en: Lastname
se: Goargu
