Invoice (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Locale
sq: Gjuha

en: Count
sq: Numri

en: date
sq: data

en: sort by @s
sq: rendit sipas @s
