Invoice (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (38 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: optional
tr: isteğe bağlı

en: Quantity
tr: Miktar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Country
tr: Ülke

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Add item
tr: Öğe ekle

en: Total
tr: Toplam

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Page
tr: Sayfa

en: Locale
tr: Yerelleştirme

en: Count
tr: Sayaç

en: Customer
tr: Müşteri

en: Phone
tr: Telefon

en: Fax
tr: Faks

en: State
tr: Durum

en: Invoice
tr: Fatura

en: Template
tr: Şablon

en: Street
tr: Cadde

en: City
tr: Şehir

en: Empty
tr: Boş

en: Default template
tr: Varsayılan şablon

en: date
tr: tarih

en: Company name
tr: Şirket adı

en: sort by @s
tr: @s ile sırala

en: Invoice template
tr: Fatura şablonu
