Invoice (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: date
ug: چىسلا
