Invoice (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: optional
af: opsioneel

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Country
af: Land

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Add item
af: Voeg item by

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Locale
af: Lokaal

en: date
af: datum

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s
