Invoice (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn
