Invoice (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Country
bs: Zemlja

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Date format
bs: Format datuma

en: Page
bs: Strana

en: Locale
bs: Lokal

en: date
bs: datum

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s
