Invoice (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: optional
fa: اختیاری

en: Quantity
fa: تعداد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Country
fa: کشور

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Add item
fa: افزودن آیتم

en: Total
fa: مجموع

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Page
fa: صفحه

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Count
fa: شمارش

en: Customer
fa: مشتری

en: Phone
fa: تلفن

en: State
fa: وضعیت

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: invoice
fa: صورتحساب

en: Invoices
fa: فاکتورها

en: Template
fa: قالب

en: City
fa: شهر

en: Empty
fa: خالی

en: date
fa: تاریخ

en: Company name
fa: نام شرکت

en: sort by @s
fa: مرتب‌سازی براساس @s

en: VAT
fa: مالیات بر ارزش افزوده

en: Invoice items
fa: آیتم‌های فاکتور

en: Invoice template
fa: قالب فاکتور

en: Invoice number
fa: شماره صورتحساب

en: Delete item
fa: حذف آیتم
