Invoice (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Country
he: מדינה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Total
he: סך הכל

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page
he: דף

en: Locale
he: תרגום

en: Count
he: כמות

en: Customer
he: לקוח

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: State
he: מצב

en: Invoice
he: חשבונית

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Empty
he: ריק

en: date
he: תאריך

en: Company name
he: שם החברה

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: Invoice template
he: מבנה חשבונית

en: Delete item
he: מחיקת פריט
