Invoice (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Delete item
kn: ಅಂಶವನ್ನು ಅಳಿಸು
