Invoice (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: optional
mr: पर्यायी

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Country
mr: देश

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Total
mr: एकूण

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Page
mr: पान

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: State
mr: राज्य

en: date
mr: दिनांक
