Invoice (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: Page
ps: پاڼه

en: Count
ps: شمیر

en: Empty
ps: تش
