Invoice (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Quantity
sl: Količina

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page
sl: Stran

en: Count
sl: Število

en: date
sl: datum

en: sort by @s
sl: uredi po @s
