Invoice (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: optional
te: ఐచ్చికం

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Country
te: దేశం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Total
te: మొత్తం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Page
te: పేజీ

en: Count
te: లెక్క

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం

en: date
te: తేదీ
