Invoice (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
am: ተጨማሪ። በምናሌዎች ዝርዝር ውስጥ፤ ከባባድ አካሎቹ ወደ ታች ይሰምጣሉ እና ቀላላል አካሎቹ ወደ አናት አካባቢ ይቀመጣሉ።

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Page
am: ገጽ

en: sort by @s
am: በ@s ደርድር
