Invoice (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: optional
ar: اختياري

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Total
ar: المجموع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
ar: اختياري. في كل قائمة، تترتب الروابط ابتداء بالأخف وانتهاء بالأثقل.

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Page
ar: الصفحة

en: Locale
ar: المحليات

en: Count
ar: العدد

en: State
ar: الحالة

en: Template
ar: القالب

en: Empty
ar: فارغ

en: date
ar: تاريخ

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s
