Invoice (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: sort by @s
bn: @s অনুসারে সাজাও
