Invoice (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: optional
et: valikuline

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Add item
et: Lisa element

en: Total
et: Kokku

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page
et: Lehekülg

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Count
et: Arv

en: Customer
et: Klient

en: Phone
et: Telefon

en: State
et: Olek

en: Invoice
et: Arve

en: invoice
et: arve

en: Invoices
et: Arved

en: Template
et: Mall

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Empty
et: Tühi

en: date
et: kuupäev

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Zipcode
et: Postiindeks

en: Invoice number
et: Arve number

en: Web address
et: Veebiaadress

en: Delete item
et: Kustuta
