Invoice (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: optional
eu: aukerakoa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
eu: Hautazkoa. Menutan pisu geihen duten elementuak hondoratuko dira eta pisu gutxien dituztenak goialdean kokatuko dira.

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page
eu: Orria

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: State
eu: Egoera

en: Empty
eu: Hutsik

en: Default template
eu: Gai lehentsia

en: date
eu: data

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu
