Invoice (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
ka: არასავალდებულო. მენიუში უფრო მეტი წონის პუნქტები განთავსდება ქვემოთ, ნაკლები წონისა კი ზემოთ.

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Empty
ka: ცარიელი

en: date
ka: თარიღი
