Invoice (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Weight
kk: Салмағы

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
kk: Міндетті емес. Мәзірде, ауыр элементтер жеңіл элементтердің астында тұрады.

en: Page
kk: Бет

en: Locale
kk: Тіл

en: Count
kk: Саны

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта
