Invoice (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
km: ស្រេចចិត្ត ។ នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ ធាតុ​ដែល​ទំហំ​ធំ​នឹង​ដាក់​នៅ​ខាង​ក្រោម ហើយ​ធាតុ​ដែល​ទំហំ​តូច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​នៅ​កំពូល ។

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Count
km: រាប់

en: Empty
km: ទទេ

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s
