Invoice (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: optional
lt: pasirinktinis

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Total
lt: Iš viso

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page
lt: Puslapis

en: Locale
lt: Lokalė

en: Count
lt: Skaičius

en: Customer
lt: Klientas

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Template
lt: Šablonas

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Empty
lt: Tuščia

en: date
lt: data

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Invoice template
lt: Sąskaitos šablonas

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus
