Invoice (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Total
lv: Kopā

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lv: Neobligāts. Izvēlņu sistēmā smagāki elementi grims, savukārt vieglāki nonāks tuvāk augšai.

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page
lv: Lapa

en: Locale
lv: Lokāle

en: Count
lv: Skaits

en: Customer
lv: Klients

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: State
lv: Stāvoklis

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Empty
lv: Tukšs

en: Default template
lv: Noklusējuma veidne

en: date
lv: datums

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: VAT
lv: PVN

en: Invoice template
lv: Rēķina šablons

en: Delete item
lv: Dzēst vienību
