Invoice (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page
mn: Хуудас

en: Locale
mn: Локале

en: Empty
mn: Хоосон

en: date
mn: огноо
