Invoice (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: date
ne: मिति
