Invoice (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: optional
si: විකල්පමය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Error
si: දෝෂය

en: Count
si: එකතුව
