Invoice (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Total
sr: Укупно

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: State
sr: Статус

en: Template
sr: Шаблон

en: sort by @s
sr: поређај по @s
