Invoice (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Country
az: Ölkə

en: Save
az: Saxla

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page
az: Səhifə

en: Locale
az: Yerli

en: Count
az: Say

en: State
az: Dövlət

en: Empty
az: Boş

en: sort by @s
az: @s ilə sırala
