Invoice (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Country
jv: Negara

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Page
jv: Kācā

en: Locale
jv: Lokal

en: Count
jv: Jumlah

en: Empty
jv: Kosong

en: date
jv: tanggal

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s
